saa minuga tuttavaks

hei, mina olen inge.

Ma aitan ägedaid inimesi nagu Sina luua oma elus korda. Olgu selleks üks kapp, ruum, või terve kodu. Või hoopis Sinu suurepärane tuhandetest fotodest koosnev pildipank. Foto- ja videomaterjalide korrastamine on minu jaoks eriline maiuspala, sest kaunid mälestused väärivad meelde tuletamist parimal viisil. 

Kuidas ma korrastamispisikusse nakatusin? See pisik hiilis ligi vähehaaval. Algas kõik täna-on-vaja-neid-tegevusi-teha nimekirjadest juba kooliajal. Tundsin, et pean oma tegevused korrastama, et aega paremini planeerida. Lapsevanemaks saades tungis pisik minus edasi ja laienes käega katsutavate esemete organiseerimisele.

Ühel päeval istusin lastega põrandal, kui järsku saabus heureka-moment. See ongi ju see “minu asi” – tegevus, millest tunnen tõeliselt rõõmu iga päev, iga tund ja iga minut. Teema, millest võiksin rääkida lõpmatuseni. Tegevus, millest ma kunagi ei tüdine. Teadsin, et tahan korrastamismaailma võlusid jagada kõigi teistega.

Eesti esimene sertifitseeritud fotode korrastaja

Minu supervõimed

Minu põhimõtted

Need väikesed lausejupid saadavad mind igapäevastes tegevustes, kergendavad otsuste tegemist. Soovin neid tõekspidamisi anda eeskujuna edasi oma lastele. Ja loomulikult Sulle.

"Too much of anything is the beginning of a mess ."
- Dorothy Draper

Sa ei pea kartma – ma ei anna hinnanguid. Sinu lugu ja olukord on unikaalne, me tegeleme sellega Sinu tempos. Vajad Sa lihtsalt tuge, et asjadega hakkama saada või tunned, et ei suuda korrastamise tegevuseks oma kiires elutempos aega leida – selle jaoks ma siin olengi. Sinu sõbralik abiline korrastamise teekonnal. Ole mureta, Sinu lugu jääb minuga koos töötades privaatseks, jagan Su kogemust vaid Sinu enda nõusolekul.

Soovin saada Sinuga veidi lähemalt tuttavaks, et mõista Su situatsiooni ning kuulata Su muresid ja raskuskohti korrastamise teemal. Selle jaoks saad broneerida tasuta 15-20-minutilise veebikonsultatsiooni minuga, vajutades allpool oleval nupul. Lehvitan Sulle ja jään Sinu kirja ootama!

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial