Korrastamispisik

blogi

Rendikastid kolimiseks?

Minuni on jõudnud nii mõnedki kolimiskliendid (loe: ambitsioonikad ja väga hõivatud inimesed, kellel ei ole endal aega kolimisega tegeleda ja nad tahaksid lihtsalt sujuvalt ühel õhtul oma uude koju sisse astuda nii, et kõik asjad on omal kohal ja saab vaid kodus olemist nautida). Oii kui elevil ma olin, kui sain katsetada WOXBOXe ehk kokkuklapitavaid kolimiskaste.

Isiklikus plaanis olen totaalne kolimisvõhik, see tähendab, et kolinud olen vaid korra. Vanematekodust praegusesse koju. Küll aga mäletan, et isegi kui asju on vähe, siis tundub kolides, et ikka on palju. Ja kõik on kuradima rasked tassida. Lihtsalt niisama pappkaste selleks puhuks osta ei tahaks, sest mis nendest pärast saab? Viskan ahju? Aga kui mul ahju pole? Viin paberikonteinerisse? Misjaoks seda pappi niisama raisata?

Kolimiskastid teel kliendi juurde.
Kokku pandud ja täidetud kolimiskastid

20 WOXBOXi – piisav kogus ühetoalise korteri kokku pakkimiseks.

Kui komistasin kolimiskastide rendi reklaami otsa, olin kohe müüdud. Juba puhtalt see, et ma ei raiska pappi (mitte raha vaid materjali, eks) on suureks boonuseks. Kasutuse käigus on tulnud välja veel hulk positiivseid külgi, mille peale ehk alguses ei tulegi. Seega.

8 VÄGA HEAD PÕHJUST, MIKS EELISTADA KOLIDES PAPPKASTIDELE PLASTIST RENDIKASTE

  • plastkastid kannatavad kõvasti raskust, palju rohkem kui papp
  • WOXBOXid käivad paari klikiga kokku-lahti ja on üksteise otsa mõnusalt virnastatavad. Ei mingid teibiga jamamist.
  • plastkastidel on mugavad käeaugud, mis kohe kindlasti ei rebene raskuse all
  • juhul kui Sind on õnnistatud kolimine liftiga majast teise liftiga majja, siis WOXROLLER kastikäru on tõeline elupäästja – lihtsalt lao kastid kärule, lükka lifti, liftist autosse ja teistpidi jälle autost kärule, käru lifti ja liugle oma asjadega uude koju.
  • plastkast kaitseb õrnu esemeid kindlamalt kui papp, päriselt
  • kui väljas ladistab vihma/lörtsi/lund kastide kolimise ajal, siis plast ei ligune läbi
  • kui keegi muretseb keskkonna pärast (see hirmus plast, eksole), siis vähemalt WOXBOXid on tehtud taaskasutatud plastist ja uuesti ümber töödeldavad
  • KÕIGE OLULISEM! – kastide rent kohustab oma asjadega KOHE tegelema. Lahti pakkimist ei saa kuskile kaugele tulevikku edasi lükata, sest kastid on vaja rendiperioodi lõpuks tagastada. Nii saab vältida seda kõige ebameeldivamat olukorda, kus 10 aastat pärast kolimist seisab garderoobinurgas ikka veel kastikesi, kus jumal-teab-mis sees.


Mulle tundub, et sai terve hunnik plusspunkte, miks eelistada rendikasti pappkastile, kui oled kolimas. 
Jaga oma kogemust kommentaarides. Jaa või ei rendikastidele?

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top