Jaanuaris 2023

Lugesin – Chade-Meng Tang raamatut “Otsingud iseendas. Üllatuslik tee edu ja õnneni (ning maailmarahuni)”. Humoorikalt kirjutatud, palju meditatsiooni- ja mõtteharjutusi. Kõiki ma kaasa ei teinud, aga natuke mu mindseti tuunis.

Kuulasin – Daniel Kahneman – “Thinking Fast and Slow”. Jätsin pooleli, sest liiga keerukas jälgimine oli, kui teiste tegevuste kõrvale kuulasin. Liigutan audiost paberraamatute nimekirja ümber.

Sõin – liiga palju magusat ja nisutooteid. Natuke on süüdi pühadeperioodi järelmõjutused ja detsembrikuine kruiisilkäik. Laevapoest peab ju ikka lagritsat koju ostma.  

Vaatasin – “Kolm naist karavanis” uut hooaega, mis on sama hea nagu eelmine. Mul on matkaautodega väike crush ja minu väike unistus on üks enda omaks teha.

Koostasin – aastaraamatu 2022 ja seda esimesel jaanuari nädalal. So proud! Katsetasin seekord välismaist raamatutrükki (Saal Digital), oli nii plusse kui miinuseid. Kasutan neid ilmselt ikkagi siis, kui midagi väga fancy’t on vaja tellida, tavalise lay-flati või raamatuköite puhul jään siiski Eestimaise omaraamat.ee juurde.

Kolisin – vanast kodust uude kaheliikmelise pere. Sorteerisime ära kogu nende materiaalse omandi (st kõikide kappide sisud). Palju läks Uuskasutuskeskusesse, natuke vähem prügisse ja ümberkäideldavad materjalid ikka eraldi konteineritesse. Uude koju liikusid päriselt kasutatavad asjad.

Parandasin – kõike! Alates tavapärastest sokkidest/püksipõlvedest kuni mängukasside-karude ja kõrvaklappideni. Mulle lihtsalt ei meeldi minema visata asju, mida on veel vaja ja mis toimivad. Ja mida ON VÕIMALIK parandada. 

Maadlesin – oma esimese mälestuste digitaliseerimise projektiga kellegi teise jaoks. See hõlmas nii fotosid, videoid kui ka suurt patakat noodilehti. See projekt on still to be continued veebruaris

Sõitsin – üksi rongiga päevaks Tartusse, et rääkida ühele ägedale koristusfirma naisperele korrastamisest.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial