Korrastamispisik

blogi

JAANUARIS 2023

Aastaraamatust on lastel hea meenutada, mis eelmisel aastal korda sai saadetud.
Eritellimusel garderoobisisu lubab paigutada kõik esemed maksimaalselt mugavalt ja käepäraselt.
Digiteerimisele minevad vanad kassetid, millel olevat materjali pole kunagi varem nähtud.
Kummiga lina voltimise õpetus

Koostasin – aastaraamatu 2022 ja seda esimesel jaanuari nädalal. So proud! See on ikkagi parasjagu suur ettevõtmine, aga kui asjale süsteemselt läheneda, siis vägagi tehtav. Katsetasin seekord välismaist raamatutrükki, oli nii plusse kui miinuseid. Kasutan neid ilmselt ikkagi siis, kui midagi väga fancy’t on vaja tellida, tavalise lay-flati või raamatuköite puhul jään siiski eestimaise omaraamat.ee juurde. Mulle väga meeldis, et nende lay-flat oli täiesti ilma ühegi ühenduskohata, ülimalt professionaalne.

Lugesin – Chade-Meng Tang raamatut “Otsingud iseendas. Üllatuslik tee edu ja õnneni (ning maailmarahuni)”. Humoorikalt kirjutatud, palju meditatsiooni- ja mõtteharjutusi. Kõiki ma kaasa ei teinud, aga natuke mu mindseti tuunis.

Kuulasin – Daniel Kahneman – “Thinking Fast and Slow”. Jätsin pooleli, sest liiga keerukas jälgimine oli, kui teiste tegevuste kõrvale kuulasin. Liigutan audiost paberraamatute nimekirja ümber. Lugemisega on tunne viimasel ajal üldse selline, et peaks vahelduseks midagi kergemat ja aega viitvamat ette võtma.

Sõin – liiga palju magusat ja nisutooteid. Natuke on süüdi pühadeperioodi järelmõjutused ja detsembrikuine kruiisilkäik. Laevapoest peab ju ikka lagritsat koju ostma.  

Vaatasin – “Kolm naist karavanis” uut hooaega, mis on sama hea nagu eelmine. Mul on matkaautodega väike crush ja minu väike unistus on üks enda omaks teha. Ebaratsionaalne, aga mis sa teed. Küll ma selle üks päev ära teen.

Kolisin – vanast kodust uude kaheliikmelise pere. Sorteerisime ära kogu nende materiaalse omandi (st kõikide kappide sisud). Palju läks Uuskasutuskeskusesse, natuke vähem prügisse ja ümberkäideldavad materjalid ikka eraldi konteineritesse. Uude koju liikusid päriselt kasutatavad asjad. Need säravad silmad, kui kõik on ilusti ära paigutatud! Nii mul kui kliendil.

Parandasin – kõike! Alates tavapärastest sokkidest/püksipõlvedest kuni mängukasside-karude ja kõrvaklappideni. Mulle lihtsalt ei meeldi minema visata asju, mida on veel vaja ja mis toimivad. Ja mida ON VÕIMALIK parandada. 

Maadlesin – oma esimese mälestuste digitaliseerimise projektiga kellegi teise jaoks. See hõlmas nii fotosid, videoid kui ka suurt patakat noodilehti. See projekt on still to be continued veebruaris

Sõitsin – üksi rongiga päevaks Tartusse, et rääkida ühele ägedale koristusfirma naisperele korrastamisest. Minu kõige esimene LIVE-kogemus!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top