Korrastamispisik

blogi

VEEBRUARIS 2023

Lahtritega karbist on palju abi, et eraldada erinevat tüüpi juhtmed üksteisest.
Paberfotode sorteerimine kuupäeva järgi on oluline osa ettevalmistusest skaneerimiseks.

Lõpetasin – oma esimese suuremahulise digikorrastuse projekti. 30 GB materjali, fotod, videod, joonistused, noodid. Oli palju tööd, aga see kõik oli seda täiega väärt!

Andsin – esimest korda edasi oma teadmisi fotoraamatu koostamisest töötoa formaadis. Mul endal oli küll väga tore ja põnev! Tean, et see on mu special passion. Kindlasti hakkan töötama selle nimel, et taolisi töötubasid ja ehk ka pikemat koostegemise kursust tulevikus laiema publikuni viia.

LugesinCarolyn Webster-Strattoni raamatut  “Imelised aastad”. Läbisin eelmise aasta kevadel samanimelist vanemluse koolitust ja et veebruaris algas sama koolituse teine osa, siis tuletasin baasteadmisi meelde. Kohustuslik kirjandus kõigile lapsevanematele, inglise keeles saadaval ka audioraamatuna Audible’s.

Kuulasin – Chris Vossi audioraamatut “Never Split the Difference”. Tõeliselt huvitav kuulamine üle pika aja! Autor on pikaajaline FBI pantvangiläbirääkija, raamatus jagab ta palju põnevaid juhtumeid, millega tal karjääri jooksul maadlema on pidanud ja seob need imeliselt psühholoogilise poolega.

Maitsesin – erinevaid Kreeka köögi hõrgutis – juustupallid, Kreeka salat, moussaka, mmm. Meie sõpruskonna ühiste kokkamisõhtute seekordne ring sai täis, i sai ülimaitsa täpi.

Vaatasin – Itchy Boots YouTube’i kanalilt tema uusi seiklusi Aafrika mandril. On ikka üks vinge ja hulljulge hollandlanna, kes sõidab motikal mööda ilma ringi ja on oma seikluste filmimisest ehitanud üles korraliku sissetulekuallika.

Mööbeldasin ja korrastasin – vahelduseks enda kodus. Kevad hiilib vaikselt-vaikselt lähemale ja päikesekiired torgivad tegudele. Tõstsime ümber mööblit, sildistasime, tekitasime uusi ja paremaid süsteeme.

Parandasin – lõpuks oma katkised supersussid ära. Neil ei jää nüüd muud üle, kui suveni välja vedada. 

Tähistasin – oma väikese printsessi ja kodumaa sünnipäeva. Väga tähtsad sündmused mõlemad.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top