Korrastamispisik

blogi

MÄRTSIS 2023

Eesti esimene sertifitseeritud fotode korrastaja
IKEA hoiusüsteemi planeerimine
väline kõvaketas mälestuste säilitamiseks
Lapsed näitavad vanavanaemale pere aastaraamatust, mida nad eelmisel aastal ette võtsid.

Lõpetasin – fotode korrastamise sertifitseerimisprotsessi ja võin nüüd julgelt öelda, et olen EESTI ESIMENE SERTIFITSEERITUD FOTODE KORRASTAJA! Kui eelmise aasta sügise hakul selle teekonna ette võtsin, seadsin eesmärgiks jõuda lõpuni maksimaalselt aastaga. Mul õnnestus see lausa 12 kuu asemel 7 kuuga! Tegin endale suure pai.

Kuulasin – Prints Harry raamatut “Spare”. Kui muidu on nii, et mõtlen autoga sõitma minnes, et kas kuulaks muusikat või raamatut, siis selle raamatuga polnud kahtlustki. Kuulasin igal võimalusel ja taipasin, kuidas me, tavainimesed, ei saa tegelikult kuulsuse taagast üldse aru.

Käisin – pärast rohkem kui aastapikkust pausi koos perega oma vanaemal külas. Võtsime eelmise aasta fotoraamatu kaasa ja lapsed jutustasid pikalt, mida me tegime, kus käisime ja kes kus pildil täpselt on. Vanaemal oli väga põnev kuulata-vaadata, lapsed tõesti suure õhinaga näitasid raamatut.

Päästsin – suurtes kogustes RESQ äpi kaudu Karlskroonast värskeid köögi- ja puuvilju. Valik oli lihtsalt nii hea – alates maasikast-ananassist kuni kurgi-sibulani.

Parandasin – oma poja kõige kallima sõbra – tema kaisuka. See nõudis uue keha ja pea heegeldamist. Kõik muud jupid harutasin lahti vana katkise küljest ja täidise võtsin samuti vana kiisu seest. See on uskumatu, kui armas võib üks ese lapsele olla.

Puhastasin – lõpuni kõik oma digifotode kaustad. Tööd oli palju, otsustusprotsessi käigus tegin südame lihtsalt kõvaks ja küsisin endalt, kes kõiki neid uduseid ja 10x samas asendis pilte küll vaatama hakkab. Digitaalne koorem kergenes lausa 50 GB jagu. Nii palju vähem mõttetut mahtu, mis muidu kuskil hiiglaslikus serveris ruumi võtaks ja CO2 toodaks.

Planeerisin – garaaži küljes asuvat uue kuuri hoiulahendust. Arutasime läbi, mis esemed täpselt kuhu ruumi ladustame ja sellest tulenevalt panime Ikea veebilehel omale sobiva riiulite-sahtlite paketi kokku. Kuuris on veel korralikult viimistlustöid vaja teha, seepärast lükkasime ostu tulevikku.

Lugesin – Anonymous – “Living With Teenagers”. Võtsin teadlikult arendavate raamatute vahele ühe meelelahutusliku. Seda see kindlasti on, iga paari minuti tagant kihistan pihku. Natuke tuleb ju tuttav ette. Ma juba kujutan ette, kuidas mu elu on 10 aasta pärast täpselt samasugune. Mu oma kolm tiinekat. Tundub paljulubav eluetapp 😀

Sõin – esimest korda Ben&Jerry’s “Oh My! Banoffee Pie!” jäätist. OH MY tõesti! Tundub, et tegemist on mu uue lemmikuga. Banaan, šokolaadinööbid, karamell, mida saaks ühest jätsist veel soovida? Terve topsiga Netflixi vaatama ei tasu ronida, võib märkamatult otsa saada. Ma ennetasin ja võtsin hästi pisikese kausi, tegemist on siiski rammusa tootega.

Otsustasin – liituda uuesti Katriin Manguse Instagrami kursusega, seekord juba VIP-grupis. See algab esimesel mail ja ma juba täiega ootan! Ma tean, et mul on juhendamist vaja, selle aasta kursuse kirjeldus matchis minu vajadustega ideaalselt. Super-excited!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top